Wave Wave

Om In Sight

In Sight er et uavhengig Norsk mediebyrå med en unik arbeidskultur og sterke relasjoner til Norske mediehus.

In Sight ble startet opp i 2009 av våre gründere – Geir Kjærnes og Per Hæhre.
De spurte den gangen – hvis de selv var kunde hos et mediebyrå hvordan skulle de ønsket det skulle være, hva de skulle levere, på hvilken måte og med hvilke mål. De mente den gangen at det var et behov for et annerledes mediebyrå og utviklet en forretningsmodell som gjorde det enklere for kundene å være kunder.

Vårt konsept er en suksess og vi har lykkes med vår transparente forretningsmodell og vår adaptive tilnærming til medievalg i et stadig mer komplekst medielandskap.
Vi er en engasjert gjeng, som tar utfordringer på strak arm og hiver oss rundt, når det er nødvendig. Vi forstår viktigheten av time to market, presisjon og responsivitet ut mot markedet.

Digital strategi

Vi har fokus på å forstå og formidle videre hva ny teknologi kan bety for norske markedsførere
Les mer

Søk

Hva er effekten av å være tilstede på betalt søk?
Les mer

Sosiale medier

Å være tilstede i sosiale medier er ikke noe man kan velge vekk. Folk snakker eller engasjerer seg uansett i ditt produkt eller merkevare.
Les mer

Digitale løsninger

Gjennom responsivt design blir dine nettider optimalisert til desktop, tablet og mobil.
Les mer

Kampanjemateriell

Trenger du tilbud på produksjon av bannere og annet digitalt kampanjemateriell?
Les mer

Oppfølging & rapportering

Underveis i kampanjen er det viktig å følge med på responsen
Les mer

Vårt team

Vi har mennesker som er spesialister innenfor sitt fagfelt. Sammen sørger vi for at du får den beste servicen.

Geir Kjærnes

CEO
geir@in-sight.no / 95752020‬

Per Hæhre

Partner og kundedirektør
per@in-sight.no / 92222086‬

Charlotte Svedrup

Medierådgiver
charlotte@in-sight.no / 98631138‬

Bjørn Chr.Riborg

Head of Creative
bjorn@in-sight.no / 95033076

Tom Andrè Schou

Digital rådgiver
tom@insight.no / 95082784

Grethe Nicolaysen

Formidlings konsulent
grethe@in-sight.no / 45410850‬

Mina Kjørum

Digital rådgiver
mina@in-sight.no / 95484423

Pål Nilssen

Strategisk rådgiver
pal@in-sight.no / 93449844‬

Ida Bryhni

Medierådgiver
ida@in-sight.no / 97562630

Camilla Klemp

Motion designer
camilla@in-sight.no / 47637129

Julie Bjurstedt

Digital rådgiver
julie@in-sight.no / 97127715

Ane Nyman

Rådgiver Sosiale Medier
ane@in-sight.no / 40612240

Flere års erfaring

Vi er en fremoverlent og engasjert gjeng med lang medieerfaring!
+ 13520
Gjennomførte tradisjonelle kampanjer
+ 28800
Kreative produksjoner
+ 4067
Gjennomførte digitale annonser

Wave Wave Wave