Vårt team

Vi har mennesker som er spesialister innenfor sitt fagfelt. Sammen sørger vi for at du får den beste servicen.

Geir Kjærnes

CEO
geir@in-sight.no / 95752020‬

Per Hæhre

Partner og kundedirektør
per@in-sight.no / 92222086‬

Grethe Nicolaysen

Formidlings konsulent
grethe@in-sight.no / 45410850‬
user

Kristine Thue

Digital medierådgiver
kristine.t@in-sight.no / 940 34 027‬

Kim Thao Pham

Digital medierådgiver
kim@in-sight.no / 986 55 167‬

Renate Geitrheim Opskar

Junior digital rådgiver
renate@in-sight.no / 938 77 993

Kontakt oss for en uforpliktende prat da vel!

Wave Wave Wave