Vårt team

Vi har mennesker som er spesialister innenfor sitt fagfelt. Sammen sørger vi for at du får den beste servicen.

Geir Kjærnes

CEO
geir@in-sight.no / 95752020‬

Per Hæhre

Partner og kundedirektør
per@in-sight.no / 92222086‬

Charlotte Svedrup

Medierådgiver
charlotte@in-sight.no / 98631138‬

Pål Nilssen

Strategisk rådgiver
pal@in-sight.no / 93449844‬

Grethe Nicolaysen

Formidlings konsulent
grethe@in-sight.no / 45410850‬

Bjørn Chr.Riborg

Head of creative
bjorn@in-sight.no / 95033076

Ida Bryhni

Medierådgiver
ida@in-sight.no / 97562630

Camilla Klemp

Motion designer
camilla@in-sight.no / 47637129

Julie Bjurstedt

Digital rådgiver
julie@in-sight.no / 97127715

Ane Nyman

Rådgiver Sosiale Medier
ane@in-sight.no / 40612240

Kontakt oss for en uforpliktende prat da vel!

Wave Wave Wave